SEO optimizavimas

SEO optimizavimas (Search Engine Optimization) - tai Jūsų svetainės paruošimas paieškos sistemoms pagal atitinkamus raktinius žodžius. Pagrindinis to tikslas - padaryti, kad Jūsų svetainė atsirastų pirmame rezultatų puslapyje. Tai yra ilgalaikis procesas, reikalaujantis pastovios priežiūros ir darbo.

Naujos svetainės kūrimo lūkesčiai

Kurdami naują interneto svetainę dauguma mūsų tikimės, kad ją pastebės tūkstančiai vartotojų, o mūsų turima informacija juos pasieks žaibiškai, taip užtikrinant įmonės ar organizacijos sėkmę ir garantuotą klientų skaičių. Deja, taip nebus. Tam, kad gautume didesnį vartotojų skaičių, svetainę ir jos turinį reikia tinkamai paruošti. Tarkime, Jūs užsiimate akmenslydžio įrangos pardavimu Lietuvoje. Akivaizdu, kad tai nėra labai populiarus sportas, todėl patekti į pirmą paieškos puslapį pagal raktinius žodžius "akmenslydžio įrangos pardavimas" būtų galima ir be SEO specialisto pagalbos, nes paprasčiausiai nėra konkurencijos, o jeigu planuojate užsiimti įvairios sportinės įrangos pardavimu, tuomet lauks ilgas ir pakankamai sunkus darbas kylant google paieškos sistemoje, nes reikės atlikti konkurentų analizę ir savo svetainę tvarkyti atsižvelgiant į juos.

Mūsų siūlomos paslaugos

Mes siūlome SEO optimizavimo paslaugas: analizuojame ir sutvarkome Jūsų interneto svetainę, stebime konkurentų veiklą ir paruošiame Jūsų turinį pagal atitinkamus raktinius žodžius.