Interneto svetainių kūrimas

Kuriame interneto svetaines tiek įmonėms tiek ir privatiems asmenims. Įgyvendiname Jūsų idėjas ir mintis, naudodami naujausias web technologijas. Mūsų kuriamos svetainės pasižymi unikaliu dizainu ir patogiu informacijos išdėstymu. Žinoma, visuomet teigiamai atsakome į užsakymus su Jūsų pačių pasiūlytais dizainais. Įmonėms ar blogams, dažnai atnaujinantiems svetainės turinį, kuriame naudodami turinio valdymo sistemas (TVS): Wordpress, Joomla ir kitas. Mūsų kūriami tinklapiai atspindi naujausias SEO optimizavimo tendencijas, todėl galite neabejoti dėl puslapio pasiekiamumo Google paieškos sistemoje, taip pat atliekame visus reikiamus Jūsų serverio paruošimo darbus, reikalingus tinklapio veikimui ir pastoviam palaikymui, o jeigu galvojate apie interneto svetainės kūrimą, bet neturite nei domeno, nei talpos serveryje - tai ne bėda, mes galime viskuo pasirūpinti už labai patrauklią kainą. Aktyviai bendraudami su klientais, pateikiame visą reikiamą informaciją savarankiškam internetinio puslapio administravimui - visiškai nemokamai! O jeigu negalite skirti pakankamai daug laiko administruodami, atnaujindami ar kitaip tobulindami vidutinės/didelės apimties internetines sistemas, mes esame pasiruošę Jums padėti. Interneto svetainių kūrimas - pomėgis, virtęs pastoviu darbu, todėl nebijome jokių iššūkių ar nestandartinių klientų užsakymų.

Interneto svetainė - Jūsų veidas internete

Turėti internetinį tinklapį - didelė atsakomybė. Tai tarsi Jūsų atvaizdas internete. Bjaurios rašybos klaidos ar neskoningas svetainės dizainas gali kaip reikiant priversti raudonuoti. Todėl, prieš paleidžiant puslapį į "plačiuosius vandenis", reikėtų neskubėti ir tinkamai jį paruošti. Mūsų kuriamų interneto svetainių funkcionalumas akylai testuojamas, todėl netikėtų trikdžių nepasitaiko.

Informacinių sistemų kūrimas

Kuriame įvairių tipų informacines sistemas, API: rezervacijos, vartotojų valdymo, paslaugų užsakymo, prekių palyginimo ir t.t., naudodami naujausias technologijas.

Tinklapio veikimo greitis - svarbu

Vien turėti interneto svetainę neužtenka. Kas iš to jei turi, bet naudoti negali arba turi laukti ilgai, kol puslapis užsikraus? Kad taip nebūtų, naudojame visas įmanomas priemones, padedančias pagreitinti Jūsų svetainę.