Grafinio dizaino darbai

Kuriame firminį stilių ir jo elementus, pavienius dizaino darbus (logotipai, vizitinės kortelės, plakatai, lankstinukai, knygų ir leidinių maketavimas, iliustracijų piešimas, reklaminiai stendai ir baneriai), Vilniuje ir Kaune, esant poreikiui ir galimybėms, viską atliekame nuotoliniu būdu.

Įmonės firminio stiliaus kūrimas

Firminis stilius susideda iš logotipo, firminių elementų, parinktų šriftų bei spalvų ir t.t. Sužinojus, ko norėtų klientas, įvertinus tuo metu vyraujančias tendencijas ir atlikus įvairius tyrimus, būtų galima sukurti vientisą stilių (plakatai, lankstinukai, vizitinės kortelės, suvenyrai ir kiti atributai). O tai padėtų komunikuoti klientui, pritraukti vartotojus ne tik savo paslaugomis, bet ir vizualine prasme. Kuriant firminį stilių, iškyla nemažai problemų. Nežinoma, kaip tikslingai išsireikšti vizualine prasme, kas aktualu klientams, bei įmonės atstovams, todėl bus atsižvelgiama į jų poreikius. Norima pritraukti ne tik nuolatinius vartotojus, bet ir sudominti žmones iš vizualios pusės, kurie mažiau žino apie siūlomą produktą ar įmonės veiklą. Labai svarbu, kokie firminio stiliaus elementai traukia tikslinę vartotojų grupę, kaip turėtų atrodyti parduodamo produkto firminio stiliaus vizualinė struktūra, o visa tai padės sukurti vientisą grafinį stilių.

Maketavimo darbai

Atliekame įvairius maketavimo darbus: reklaminių plakatų, stendų, vizitinių kortelių, logotipų, pakuočių, atvirukų ir daug kitų. Padedame vizualiai įgyvendinti idėjas ar jų užuomazgas.

Lankstinukų kūrimas

Lankstinukas - viena iš geriausių priemonių reklamuoti ir informuoti apie savo kuriamą produktą. Struktūriškai teisingai išdėstyta informacija akimirksniu pritrauks kliento akį, tuo pačiu ir dėmesį. Greitai, kokybiškai ir profesionaliai atliekame reklaminių, šventinių lankstinukų ar atvirukų maketavimo darbus, atitinkančius visus spaudos reikalavimų standartus, suteikiame nemokamas konsultacijas už rinkos tendencijas atitinkančią kainą. Galimybė atvaizduoti idėją ar vaizduotės vaisių popieriuje - labai svarbus sėkmingo verslo simbolis.

Logotipų kūrimas

Logotipas - įmonę, žmogų, veiklą ar užsiėmimą reprezentuojantis grafinis ženklas - vienas pagrindinių firminio stiliaus elementų. Mūsų kuriami logotipai pasižymi unikaliu dizainu, atspindinčiu įmonės veiklą, pagrindines produkto ar paslaugos charakteristikas.