6 priežastys turėti interneto svetainę


Taip, tai tiesa - Jūs irgi galite turėti savo internetinį puslapį. Nesvarbu ar esate įmonė ar privatus asmuo, sodų bendrija ar sėkmingas ūkininkas, moksleivis ar bedarbis. Jei netikite - skaitykite toliau ir sužinosite ne tik kaip galėtumėte, bet ir kodėl turėtumėte būti matomi internete.

1. Asmeninė svetainė - tai Jūsų vizitinė kortelė

Christopher Lee yra piešėjas-iliustratorius ir žaislų kolekcionierius. Deja, jo Instagram puslapis yra tiek pat šabloniškas kiek ir Jūsų (jei tokį turite). Nors socialiniai tinklai ir yra puiki platforma paskelbti apie save ir bendrauti su pasauliu, jie toli gražu nesuteikia tiek laisvės išreikšti save kiek asmeninė interneto svetainė. Štai kaip atrodo Christopher'io asmeninis puslapis. Jame puikiai išreikšta autoriaus asmenybė, vienoje vietoje galima peržiūrėti jo darbus, ar susisiekti dėl bendradarbiavimo. Ši asmeninė svetainė - tai ne tik puikus gyvenimo aprašymas ieškant darbo, bet ir galimybė prisistatyti internetui nevaržanti vaizduotės.

2. Rašykite asmeninį blog'ą

Jei jūs nesate rašytoja - nereiškia jog negalite rašyti savo blog'o. Pagalvokite, kiek žmonių atranda savyje rašytojų gysleles komentuodami po naujienomis interneto dienraščiuose. Dažną iš jų išlaisvina anonimiškumas, o tai yra labai paprasta pasiekti internete. Rašydama reguliariai Jūs ne tik tobulinsite savo rašytojos įgudžius, bet ir turėsite galimybę sulaukti konstruktyvios kritikos komentaruose po savo straipsniais bei išmokti kažką naujo. Žmonės, skaitantys jūsų tinklaraštį galės geriau pažinti Jus, o Jūs pati galėsite detaliai kontroliuoti savo turinį. Bet svarbiausia - ateityje, pvz. 2020-aisiais, galėsite ištraukti savo senus įrašus iš archyvo ir visiems priminti, kad jau 2017-aisiais žinojote kad Lukas Lekavičius žais NBA! Jei jūsų vis dar neįtikino šios priežastys, perskaitykite ką apie tai mano "Forbes"

3. Net smulkiausiam verslui naudinga internetinė svetainė

Kaip asmeninė svetainė leidžia Jums išsiskirti iš minios, taip nemažiau svarbus yra ir Jūsų verslo tinklapis. "Man ir taip gerai sekasi, kam man tie visi internetai Jūsų?" - kažką panašaus galima išgirsti iš senos kartos verslininkų. Smagu, kad sekasi, tačiau pritraukti naujų klientų be interneto pagalbos tampa vis sunkiau. Internetinis tinklapis - puiki vieta kaupti informacijai apie Jūsų parduodamą produktą ar suteikiamas paslaugas. Nesvarbu, kas tai konkrečiai, svarbu, kad informacija būtų lengvai pasiekiama ir suprantama.

Įsivaizduokite, jog nuperkate reklamą televizijoje: taupydami kiekvieną brangią sekundę, pateiksite tik produkto pavadinimą ir rūšį, bei pagrindines savybes, o susidomėję klientai ieškos papildomos informacijos internete. Jeigu neturėsite pasiūlyti nieko daugiau - prarasite klientą.

4. Kalbant apie reklamą - tam geriausia vieta yra internete

Dažnai užsiimdami reklama pagalvojame apie kaštus. Interneto svetainės turėjimas tiek laiko, tiek ir pinigine prasme yra optimaliausias variantas. Joje galite talpinti neribotą kiekį informacijos už labai prieinamą kainą. Tai - ilgalaikė reklama, skirtingai nei skrajutės ar reklama televizijoje, radijuje. Žinoma, vos sukūrus interneto svetainę, staiga išgarsėti nepavyks, ypač jeigu konkurencija didelė. Tokiu atveju siūlome Naujas žvilgsnis paslaugas optimizuojant Jūsų svetainę paieškos tinklams

5. Internete galima uždarbiauti

"Affiliate marketing" - tai būdas uždirbti internete reklamuojant įvairius produktus. Jūs taip pat galite tuo užsiimti. Žinoma, kad šis procesas būtų sėkmingas, Jūs turite pritraukti lankytojų į savo internetinę svetainę. Vienas iš standartinių būdų tai padaryti yra tiesiog kurti gerą turinį. Jūs galite kurti savo tinklaraštį, kelti kačių paveiksliukus, ar sukurti savo mėgstamiausio filmo gerbėjų klubą - pasirinkimas visiškai laisvas ir priklauso nuo Jūsų

Jeigu turite ką parduoti - parduokite tai internete ir sutaupykite. Kam turėti fizinę parduotuvę ir mokėti už nuomą, bei apsiriboti klientais iš Jūsų vietovės, jeigu galima turėti virtualią? E-parduotuvės kūrimo paslaugas teikiame mes - Naujas žvilgsnis komanda.

6. Dalinkitės svarbia informacija apie savo bendruomenę

Facebook ir Twitter yra nuostabios platformos suburti bendruomenes, tačiau informacija jose sparčiai kinta. Norint surasti konkretų įrašą iš praeities gali tekti sukti pelės ratuką kelias minutes kol rasite ko ieškojote. Be to, ne kiekvienas asmuo naudojasi socialiniais tinklais, todėl dažnai bendruomenei gali būti naudinga turėti savo interneto svetainę. Dažnos mokyklos, bažnyčios ar sodų bendrijos turi savo tinklapius būtent šiam tikslui, tad kodėl to nepadarius ir Jums?

Susidomėjote, bet nežinote nuo ko pradėti?

Parašykite mums ir "Naujas žvilgsnis" komanda nukreips Jus tinkama linkme. Norite pradėti kurti savo svetainę patys? Perskaitykite kitą mūsų įrašą "Interneto svetainės kūrimas: nuo ko pradėti"